Eliminacje Pucharu Polski w Klasie Omega:
Memoriał Juliusza Sieradzkiego
Puck, 17-18 sierpnia 2019 r.

Zgłoszenia onlineWynikiAktualny Puchar Polski

Lista zarejestrowanych zawodników

Flota Sport

Lp.
Jacht
Nr na żaglu
Sternik
Załoga
Klub
Akadem.
1PG Racing IIIPOL 377Marcin StyborskiBogdan KravchenkoMarek ZalewskiPG Racing Politechnika GdańskaNie
2Superkoszyk.plPOL 110Daniel SokolowskiMieszko MórawskiPiotr InglotSuperkoszyk.plNie
3OntexPOL 1924Paweł KalotaJakub WróblewskiMarek WąsowskiYKP WarszawaNie
4LION SAILING TEAMPOL 180Maciej BieniasBolesław CieślakJacek KamińskiYACHT KLUB POLSKI WARSZAWANie
5TACHIONPOL 16Krzysztof TurzaHubert RadzimowskiMarcin NowakNie
6Sailor.plPOL 101Joanna SzopińskaPiotr KlimkiewiczPaweł KrakowiakYKP WarszawaNie
7Instal ProPOL 338Fabian MackiewiczJacek Dydyń Maciej WilewskiMKS Marina NiesuliceNie
8Vector Sails POL 154Kamil OrtylMarek GozłowskiRobert ZawadowiczVector SailsNie
9AWF KatowicePOL 253Sikorski PiotrJaśkiewicz DamianPiksa BeniaminAWF KATOWICENie
10NemoPOL 50Andrzej SzynkiewiczMarek ChruścielKarol ŚwiąćKŻ Sztorm BarlinekNie
11ProconetPOL 300Katarzyna Szwankowska Jerzy CytawaGrzegorz CytawaNie
12PG Racing IIPOL 277Izabela SatrjanPaweł LeksyckiTomasz KochanowskiPG Racing Politechnika GdańskaTak
13BrunswickPOL 200Maciej WasilewskiPiotr OssowskiGrzegorz ZaskowskiUKS Nord AugustówNie
14ANNA-LIBIAPOL 222Janusz ZimerWiktor StykJacek KurekMKS Szkuner MyślibórNie
15OmegaPOL 239Tomasz MordasŁukasz OstrowskiMichał GryglewskiKŻ ''JOMITOKA'' MiedwieNie
16Rote RaketePol 4Karol BorońBożena SkutMarcin TabinJacht Klub WrocławNie

Flota Standard

Lp.
Jacht
Nr na żaglu
Sternik
Załoga
Klub
Akadem.
1POL 182POL 182Karol NawrotMirosław GawełczykEugeniusz NawrotMonika NawrotNie
2POL 380Stefan KalinowskiMarek StefaniukMagda PiepióraVI-KING CzłuchówNie
3Piotruś PanPOL 3942Jarosław CieślakPiotr CieślakBartosz CieślakKlub Wodny ENIFNie
4LIRAPOL 1Przemysław WitkowskiHubert SelmoserŁukasz TalikadzeLIRA KKŻ KościanNie
5ANETKAPOL13Romuald KnasieckiSebastian KnasieckiMartyna KnasieckaFutureNet - MT.T. SW MiędzychódNie
6MonsterPOL 174Waldemar BiałyWojciech KubasMateusz PatrzałekMonster Sailing TeamNie
7ADVENTUREPOL 302Krzysztof OrwaldiJanek AnasiewiczYu PeiKS Spójnia WarszawaTak
8AMAPOL 333Grajewski KrzysztofWiśniak MaciekCyburt KrzysztofBarlinekNie
9 POL 223Michał MarkiewiczJakub AnkesMichał ZydekAZS Politechnika RzeszowskaTak
10POL 334Jakub PankiewiczAndrzej OsuchPaweł Mika Porta Sailing TeamNie
11POL 271Artur PeksykSzymon KwaśnikAndrzej WołyniecPorta Sailing TeamNie
12Wodna PasjaPOL 149Radosław StachurskiMarek StachurskiJoanna PestykKSW Fregata - Pogoria 1Nie
13POL 269Marcin MarkiewiczAgata TołłoczkoMichał SalamonYC SharksTak
14PG Racing IPOL 177Aleksander Michalski Stanisław WawakOla Jędryczka PG Racing Politechnika GdańskaTak
15Grupa HMPOL 181Adam PerczyńskiGrzegorz PerczyńskiPiotr ZimnickiWojciech PerczyńskiGrupa HMNie
16ENEXIOPOL 161Dariusz BałazyKrzysztof BrzezinkaDawid PalkaKSW HUTNIK POGORIANie
17Aktywni 3POL 268Dariusz Żurawski Adam PachowiczMateusz Pacześny Artur PacześnyLubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"Nie
18POL 272Mirosław MisiaszekMaciej Misiaszek Marek ŻurawskiLubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"Nie
19PociechaPOL 166Kowalski TomaszJakubczyk Przemysław Damian DomaradzkiNie
20POL 175Michał GajdaMariusz KołakowskiBartosz MachYC RewaNie
21SUSZPOL 219Piotr BokotaPaweł BokotaKonrad BokotaNie
22POL 220Andrzej MańczakMaciej KulaBartosz KulwikowskiKlub Żeglarski VI-KING CzłuchówNie
23VBWPOL 240Jan SpringerBartosz KaszubowskiŁukasz OłtarzewskiJKM Roda GdyniaNie
Sponsor Patronat medialny Partnerzy Organizatorzy

Eliminacje Pucharu Polski w Klasie Omega Wilkasy, 1-2 czerwca 2019Zgłość uczestnictwo

Mistrzostwa Polski w klasie Omega 2019 w Dąbrowie GórniczejZgłoś uczestnictwo