Mistrzostwa Polski w Klasie Omega
Dąbrowa Górnicza, 6-8 września 2019 r.

Zgłoszenia onlineAktualny Puchar Polski

Lista zarejestrowanych zawodników

Flota Sport

Lp.
Nazwa jachtu
Nr na żaglu
Sternik
Załoga
Klub
Akadem.
1Superkoszyk.plPOL 110Daniel SokołowskiMieszko MórawskiPiotr InglotSuperkoszyk.plNie
2TACHIONPOL 16Krzysztof TurzaHubert RadzimowskiMarcin NowakNie
3Instal ProPOL 338Fabian MackiewiczJacek Dydyń Maciej WilewskiMKS Marina NiesuliceNie
4OntexPOL 1924Paweł KalotaMarek WąsowskiJakub WróblewskiYKP WARSZAWANie
5Slesin.pl - ABC-PAKPOL 135Mateusz ŚciborPiotr ParuszkiewiczKacper ChmielewskiUKS "DELFIN" ŚlesinNie
6PG Racing IIIPOL 377Marcin StyborskiJan KrasodomskiDawid PłotkaPG Racing Politechnika GdańskaTak
7NEMOPOL 50Andrzej SzynkiewiczMarek ChruścielDaniel WorochK.Ż. Sztorm BarlinekNie
8Sailor.plPOL 101Joanna SzopińskaPiotr KlimkiewiczPaweł KrakowiakYKP WarszawaNie
9FUZELPOL 337Mateusz SzczepaniakMichał MachMarcin BrylKlub Żeglarski Energetyk KoninNie
10BrunswickPOL 200Maciej WasilewskiPiotr OssowskiGrzegorz ZaskowskiUKS Nord AugustówNie
11Biały SzkwałPOL 35Jerzy NadolnyWitold UrbańskiTomasz CzubaJacht Klub Chalkos LublinNie
12POL 222Janusz ZimerJacek KurekMichał BlotniakMKS SZKUNER MyślibórzNie
13Rote RaketePOL 4Karol BorońAnna DobrzańskaMarcin TabinJacht Klub WrocławNie
14POL 253Piotr SikorskiEla MalarzBeniamin PiksaAWF KATOWICENie
15PG Racing IIPOL 277Izabela SatrjanBartosz Sadowski Tomasz KochanowskiPG Racing Politechnika GdańskaTak
16MalinaPOL 295Mariusz WypychTomasz SzwejkowskiWojtek MichowiczMarina PorajNie
17LION SAILING TEAMPOL 180Maciej BieniasBolesław CieślakJacek KamińskiYKP WARSZAWANie
18StrugaPOL 249Wojciech ParużnikJacek MrożekMichał JaworNie
19POL 239Tomasz MordasBartłomiej ZajtŁukasz OstrowskiKŻ JOMITOKA miedwieNie
20Vector SailsPOL 154Kamil OrtylMarek GozłowskiRobert ZawadowiczVector SailsNie

Flota Standard

Lp.
Nazwa jachtu
Nr na żaglu
Sternik
Załoga
Klub
Akadem.
1LIRAPOL 1Przemysław WitkowskiHubert SelmoserŁukasz TalikadzeLIRA KKŻ KościanNie
2MONSTERPOL 174Waldemar BiałyKamila KubasWojciech KubasMONSTER SAILING TEAMNie
3POL 999Marcin Kozubowicz Klaudiusz Kozubowicz Maciej Brymora Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik Tak
4POL 182POL 182Karol NawrotMirosław GawełczykEugeniusz NawrotNawrot Sailing TeamNie
5SPONTANPOL 148Adrian SedeckiNicola KopyciokStefan SzopaKSW FREGATANie
6POL 235POL 235Emil BałdygaBartosz HajdukiewiczAlicja HajdukiewiczBałdyga-Hajdukiewicz Team MrągowoNie
7NEREIDAPOL 224Grzegorz MrówkaBartosz GilBartosz HaryjanMiędzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów WodnychNie
8POL 380Stefan KalinowskiMarek StefaniukMagda PiepióraVI-KING CzłuchówNie
9VisennaPOL 165Andrzej DembińskiZuzanna RaffDawid CzekałaNie
10MagiaPOL 112Andrzej KaligaAdam OrzechowskiMichał KaligaNie
11ANETKAPOL 13Romuald KnasieckiSebastian KnasieckiMartyna KnasieckaOliwer KnasieckiFuture Net - M.T .T .i SW MiędzychódNie
12POL-223GMichał MarkiewiczJakub AnkesMichał ZydekAZS Politechnika RzeszowskaTak
13ENEXIO POL 161Dariusz BałazyKrzysztof BrzezinkaDawid Palka Klub Sportów Wodnych Hutnik PogoriaNie
14POL 269Marcin MarkiewiczAgata TołłoczkoPiotr GemborysYC SharksTak
15BITNAIR Nowa SólPol 104Grzegorz BitnerJarosław BitnerDaniel SuchobieskiBITNAIR Nowa SólNie
16Aktywni 3POL 268Dariusz Żurawski Adam PachowiczMateusz Pacześny Artur PacześnyLubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"Nie
17POL 272Mirosław MisiaszekMaciej Misiaszek Marek ŻurawskiLubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"Nie
18Piotruś Pan POL 3942Jarosław CieślakPiotr Cieślak Bartosz Cieślak Nie
19WARRIOR IIPOL 106Grzegorz MusielakKamil MusielakPiotr OleśkiewiczMichał MusielakJACHT-KLUB PORTOWIEC GDAŃSKNie
20StratosPOL 199Andrzej MorońskiMarcin DrużkowskiKatarzyna MorońskaBarbara MorońskaGronik Sailing TeamNie
21IntelicoverPOL 173Michał PałaszJakub SidorowiczOlaf KiwerIntelicoverNie
22Grupa HMPOL 181Adam PerczyńskiWojciech PerczyńskiGrzegorz PerczyńskiNie
23POL 175Michał GajdaMariusz KołakowskiBartosz MachYC REWANie
24Jej Magnificencja 2POL 345Magda StaniczekAWF KATOWICETak
25Biała MewaPOL 503Jakub MidorKatarzyna MinolDawid KasprzyckiAWF KATOWICETak
26POL-260POL 257Jan Gocki Piotr MajewiczMichał GockiAZS Politechnika Śląska / AZS ŚUMTak
27POL 334Jakub PankiewiczAndrzej OsuchPaweł MikaPorta Sailing TeamNie
28PROCAD GOLD SURFERPOL 140Lach SylwesterBezara WojciechSawicki BoguslawK.Ż. NysaNie
29ZuziaPOL 502Zbigniew DługaszewskiDaniel MotłochŁukasz HalickiLKŻ SławaNie
30SPEEDPOL 162Grzegorz MandelaWojciech MandelaJarosław AnczakowskiJacht Klub OpolskiNie
31ADVENTUREPOL 302Piotr OrwaldiFederico Nehuen RezzutiYu PeiNie
32PG Racing IPOL 177Aglaya MishinaAleksandra JędryczkaJustyna MikołajczykStanisław WawakPG Racing Politechnika GdańskaTak
33POL 331Aleksander Michalski Michał Płaska Robert ŻaakAZS AGH Kraków Tak
34PociechaPOL 166Tomasz KowalskiWojciech DroździkDamian DomaradzkiNie
35AventiaPOL 134Michał BrzozowskiWojciech MoczkowskiJan NowakNie
36MimiPOL 310Jan WitkowskiJacek SzeligiewiczKatarzyna SzeligiewiczMKS SzkunerNie
37POL 220Andrzej MańczakJustyna MańczakTymoteusz KniterKlub Żeglarski VI-KING CzłuchówNie
38DEWIPOL 211Arkadiusz SendlewskiPrzemysław WiśniewskiKrzysztof NowakDEWIPOLSKA.PLNie
39VBWPOL 240Jan SpringerJKM Roda GdyniaNie
40AMAPOL 333Krzysztof GrajewskiMaciek WiśniakWaldemar StecNie
41H2OPOL 123Krzysztof SiulińskiJoanna TrelaMarcin FrankiewiczKSW FREGATA Nie
42Wodna PasjaPOL 149Radosław StachurskiMateusz KaczmarowskiJoanna PestykKSW Fregata Pogoria 1Nie
43POL 54Krzysztof JaniecRafał SajkowskiMarcin JaniecJacht Klub OpolskiNie

Eliminacje Pucharu Polski w Klasie Omega Wilkasy, 1-2 czerwca 2019Zgłość uczestnictwo