Eliminacje Pucharu Polski w Klasie Omega
Lubiatów, 21-22 września 2019 r.

Zgłoszenia onlineAktualny Puchar Polski

Lista zarejestrowanych zawodników

Flota Sport

Lp.
Nazwa jachtu
Nr na żaglu
Sternik
Załoga
Klub
Akadem.
1NEMOPOL 50Andrzej SzynkiewiczMarek ChruścielArkadiusz StefaniakK.Ż. Sztorm BarlinekNie
2TACHIONPOL 16Krzysztof Turza Hubert Radzimowski Marcin Nowak Nie
3Superkoszyk.plPOL-110Daniel SokolowskiMieszko MórawskiPiotr InglotSuperkoszyk.plNie
4Instal ProPOL 338Fabian MackiewiczJacek DydyńMaciej WilewskiMKS Marina NiesuliceNie
5BrunswickPOL 200Maciej WasilewskiPiotr OssowskiTomasz OźlańskiUKS Nord AugustówNie
6OntexPOL-1924Paweł KalotaJakub WróblewskiJacek KamińskiYKP WARSZAWANie
7MIPROPOL 215/254Michał RucińskiKrystyna KiczkoJacek PilichowskiMipro AKM GdańskNie
8PG Racing IIIPOL 377Marcin StyborskiJan KrasodomskiDawid PłotkaPG Racing Politechnika GdańskaTak
9FUZELPOL 337Mateusz SzczepaniakZofia BorowskaMichał MachKlub Żeglarski Energetyk KoninNie
10Instal Pro IIPOL 273Maciej GałązkaRemigiusz Horodyski Małgorzata BiałońMKS Marina NiesuliceNie
11POL 222Janusz ZimerJacek KurekMateusz Pacześny Nie
12Biały SzkwałPOL 35Jerzy NadolnyWitold UrbańskiPiotr SutkowskiJacht Klub Chalkos LubinNie
13POL239Tomasz MordasBartłomiej ZajtPiotr ZadorskiKŻ Jomitoka MiedwieGNie

Flota Standard

Lp.
Nazwa jachtu
Nr na żaglu
Sternik
Załoga
Klub
Akadem.
1POL 380Stefan KalinowskiMarek StefaniukJoanna KowalskaVI-KING CzłuchówNie
2POL 182Karol NawrotEugeniusz NawrotMirosław GawełczykNie
3ENEXIOPOL 161Dariusz BałazyDawid PalkaKrzysztof BrzezinkaKSW "HUTNIK" PogoriaNie
4LIRAPOL 1Przemysław WitkowskiHubert SlemoserŁukasz TalikadzeLIRA KKŻ KościanNie
5AdventurePOL 302Krzysztof OrwaldiYu PeiNatalia PruchnikKS Spójnia WarszawaTak
6BITNAIR Nowa SólPOL 104Bitner GrzegorzBitner JarosławSuchobieski DanielBITNAIR Nowa SólNie
7Monster Pol 174Waldemar BiałyMateusz Patrzałek Wojciech Kubas Monster Sailing Team Nie
8POL 269Marcin MarkiewiczAgata TołłoczkoMichał SalamonYC SharksTak
9Wodna PasjaPOL-149Radosław StachurskiMarek StachurskiJoanna PestykKSW FREGATA - POGORIA 1Nie
10Aktywni 3POL 268Dariusz Żurawski Adam PachowiczArtur Pacześny Lubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"Nie
11POL 272Mirosław MisiaszekMaciej Misiaszek Marcel MisiaszekLubniewickie Towarzystwo Sportowe "Aktywni"Nie
12ANETKAPOL 13Romuald KnasieckiTomasz KnasieckiMartyna KnasieckaFutureNet - MT.T. SW MiędzychódNie
13VBWPOL 240Jan SpringerŁukasz OłtarzewskiBartosz KaszubowskiJKM Roda GdyniaNie
14LOB-SAPOL-145Sebastian KrauzeNorbert GarbaczTomasz JankowskiTKKF METALPLASTNie
15PociechaPOL 166Tomasz KowalskiPrzemysław JakubczykArkadiusz KowalukNie
16ZuziaPOL 502Zbigniew DługaszewskiDaniel MotłochŁukasz HalickiLKŻ SławaNie
17POL 331Aleksander MichalskiMichał PłaskaJoanna MichalskaAZS AGH KrakówTak
18Znikający PunktPOL-36Krzysztof NadolnyMarek DoniecDawid BrzozowskiNie
19VisennaPOL 165Andrzej DembińskiJoanna ZientekZuzanna RaffNie

Eliminacje Pucharu Polski w Klasie Omega Wilkasy, 1-2 czerwca 2019Zgłość uczestnictwo